Telewizja dozorowa


 

Telewizja dozorowa:

 Oferujemy Państwu systemy telewizji dozorowej (przemysłowej) (CCTV) oraz pojedyncze elementy systemów monitoringu np. kamery CCTV. W obecnej sytuacji monitoring CCTV jest istotnym elementem systemów bezpieczeństwa na obiektach zarówno przemysłowych, prywatnych jak i użyteczności publicznej.

W celu poprawy bezpieczeństwa wielu inwestorów decyduje się na montaż kamer oraz coraz częściej połączenie monitoringu z systemami włamania i napadu.

 

Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji dozorowej CCTV.

Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu obrazu lub obrazu z dźwiękiem otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co się dzieje w Państwa firmie, szkole czy domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzany jest u Państwa przez wykwalifikowanych techników, którzy określają jakie zastosować rozwiązania.

Podczas prezentacji technik zaprezentuje Państwu możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa, wyjaśni jak działają różne typy kamer, jakie mają możliwości. Przeprowadzi badanie jaki system najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, a także wykona symulację kosztów montażu instalacji.

Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.

 

      Aby zrealizować w/w zadania konieczne jest zastosowanie elementów, które można podzielić na trzy grupy:

  • urządzenia odpowiedzialne za przetwarzanie sygnału wizyjnego na sygnały elektryczne - kamery (kopułkowe, zintegrowane, kompaktowe, obrotowe),

  • urządzenia odpowiedzialne za transmisję uzyskanych sygnałów - dzielniki obrazu, multipleksery, urządzenia do transmisji drogą radiową i poprzez sieć komputerową,

  • urządzenia odpowiedzialne za przetwarzanie tych sygnałów na obrazy, które można rejestrować - cyfrowe rejestratory, monitory, dyski.

     

 

 

 

 

All rights reserved © Hello World! 2010-2012